محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

041-34200650

درباره ساتراپ طب مد

درباره ما

شرکت ساتراپ طب مد در سال 1391 با هدف ارتقاء کیفی خدمات خود در زمینه تولید و فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات هتلینگ بیمارستانی جهت جامعه پزشکی کشور و بیماران با به کار گرفتن پیشرفته ترین تکنولوژی و تجهیزات مدرن از طریق نظارت بر فعالیت پیمانکاران، تامین رضایت مشتریان، در راستای ایجاد فضای سالم رقابتی و اشتغال زایی فعالیت خود را آغاز نمود.
شرکت ساتراپ طب مد در سال 1394 با اجرای تمامی استانداردها، موفق به اخذ گواهی نامه استاندارد بین المللی ISO-13485:2003، سیستم مدیرت کیفیت، از شرکت BRS گردید. این سازمان مشتریان خود را به عنوان شرکای تجاری تلقی نموده و با برقراری ارتباط دائمی و ارائه خدمات گسترده بعد از فروش آنان را حمایت می نماید و در این راستا متعهد به استقرار و رعایت الزامات قانونی براساس آخرین ویرایش استاندارد ISO 13485:2003 می باشد و خط مشی کیفیت خود را در محورهای زیر اعلام می دارد:

tik توجه و برآورده سازی الزامات قانونی
tik برآورده سازی نیازهای مشتریان و تلاش در جهت افزایش رضایت مشتریان و سایر طرف های ذینفع
tik افزایش کیفیت محصولات سازمان
tik بهبود مستمر در حفظ اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت
tik ارتقاء سطح دانش فنی پرسنل

برخی از بیماران در زمینه ادامه روند مراقبت در انتقال از بیمارستان به منزل به تجهیزات پزشکی خاص به صورت دائم یا موقت بر اساس نیاز خود احتیاج دارند.

این تولیدی که در زمینه تجهیزات هتلینگ بیمارستانی فعالیت دارد و به منظور رفاه حال عزیزانی که نیاز به انواع تجهیزات بیمارستانی برای مراقبت از بیماران و سالمندان خود در منزل دارند ، به صورت اجاره نیز در اختیار قرار میدهد.

1)تخت های بستری 1 شکن ، 2 شکن ، 3 شکن مکانیکی

2)تخت های بستری 1 شکن الکتریکی

3) پایه سرم

4) میز غذای بیمار 

لطفا جهت درخواست هر یک از تجهیزات به ایدی زیر مراجعه کنید 

@satraptebmed

شماره موبایل جهت تماس : 09305695844

[profiler]
Memory usage: real: 18874368, emalloc: 18286720
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem