محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

041-34200650

ایمنی تخت بیمارستان

  • یکشنبه 13 اسفند 1396
  • مقالات

ایمنی تخت بیمارستان

Joan Ferlo Todd، RN، یک مشاور ارشد پرستار در اداره غذا و دارو (FDA) مرکز دستگاهها و سلامت رادیولوژیک (CDRH) می گوید: "تخت بیمارستان در تقریبا تمام تنظیمات و محیط مراقبت بیمار یافت می شود." "آنها نه تنها در بیمارستان ها، بلکه در مراکز مراقبت های سرپایی، مراکز درمانی بلند مدت و در خانه های شخصی نیز مورد استفاده قرار می گیرند."

CDRH گزارش می دهد که حدود 2.5 میلیون تخت بیمارستانی در ایالات متحده استفاده می شود. مرکز این تخت ها را به عنوان دستگاه های پزشکی تنظیم می کند.

Todd می گوید: "بسیاری از مدل های تخت بیمارستان امروز بسیار پیچیده هستند و بیماران و متخصصان مراقبت های بهداشتی باید بدانند چگونه از آنها به درستی استفاده می کنند و تولید کنندگان باید دستورالعمل های مناسب برای استفاده را ارائه دهند." Todd، که در دفتر نظارت و بیومتریک CDRH کار می کند، می گوید.

مراقب باشید از اخراج
تاد می گوید: "غوطه ور شدن بیمار غیرممکن است، اما وقتی اتفاق می افتد، اغلب مرگبار است."

بین 1 ژانویه 1985 و 1 ژانویه 2013، FDA گزارش هایی را از 901 حادثه بیماران گرفتار، به دام انداخت، درهم ریخت و یا در تخت بیمارستان ها خفه کرد. گزارش ها شامل 531 مورد مرگ، 151 آسيب ناشي از حاملگي و 220 مورد كه در آن كاركنان مداخله كردند تا از آسيب جلوگيري كنند. اکثر بیماران مبتلا به ضعف، سالخوردگان یا گیج کننده بودند.

Todd می گوید: "همه بیماران در معرض خطر انقراض قرار نگرفته اند و تمام تخت های بیمارستان خطر ابتلا به این بیماری را ندارند." اما مراقبت های بهداشتی و مراقبت کنندگان بیمار از نگاه دقیق به تخت های بیمارستان گرفته شده است. آنها باید تعیین کنند که آیا انبساط های بزرگ وجود دارد که خطر ابتلا به این بیماری را داشته باشند و اقدامات لازم برای کاهش این خطر را انجام دهند. "

او اضافه می کند که هر نوع ریل یا نوار چسبنده به یک تخت و همچنین مناسب بودن تخت تخت باید برای خطرات احتمالی محاسبه شود. او می گوید: "مهم است که تخت بیمارستان را به عنوان یک سیستم مشاهده کنید." "همه تشک ها یا ریل های رختشویی با هر قاب بستر مناسب مناسب نیست."

راهنمایی
تاد می گوید FDA تخت بیمارستان را از طریق فعالیت های پس از بازار تنظیم می کند، مانند تجزیه و تحلیل گزارش مشکلات محصول و عوارض جانبی. "اگرچه آژانس طرح طراحی تخت ها را تنظیم نمی کند، اما راهنمای صنعت ایمنی را ارائه می دهد."

FDA عضو گروه کاری ایمنی بیمارستان (HBSW)، مشارکت در صنعت تخت پزشکی، سازمان های مراقبت های بهداشتی ملی، گروه های حمایت از بیمار و سازمان های فدرال است.

در سال 2006، FDA با همکاری HBSW، "راهنماهای ارزیابی جزئی و ارزیابی سیستم های بیمارستان را برای کم کردن اشتغال" منتشر کرد، توصیه هایی برای تولیدکنندگان تخت های جدید بیمارستانی و برای تسهیلات با تخت های موجود، از جمله بیمارستان ها، خانه های پرستاری و خانه های شخصی.

جی آر. راچلین، مدیر بخش ارتباطات بهداشتی CDRH در اداره ارتباطات، آموزش و برنامه های رادیویی می گوید: "این راهنمایی همچنین می تواند توسط مراکز بهداشتی و درمانی مورد استفاده قرار گیرد." "این اطلاعات مفید برای کارکنان خدمات درمانی ارائه می دهد."

راچلین می گوید این راهنمایی، همراه با سایر محصولات آموزشی FDA و HBSW، ایمنی بیماران را بهبود می بخشد. "تولیدکنندگان فریمهای تخت و ریل های جانبی خود را دوباره طراحی کرده اند تا خطر ابتلا به ریزش را کاهش دهند".

مناطق جذب شده
هدایت، سر، گردن و قفسه سینه را به عنوان بخش های کلیدی بدن در معرض خطر انقراض توصیف می کند. همچنین این هفت پتانسیل "مناطق ضبط" در تخت های بیمارستان را مشخص می کند:

در داخل راه آهن
زیر راه آهن، بین راه آهن پشتیبانی یا در کنار یک پشتیبانی از راه آهن تک
بین راه آهن و تشک
بین راه آهن، در انتهای راه آهن
بین ریل تخت تقسیم شده
بین پایان راه آهن و لبه جانبی سر و یا پا
بین سر یا پا و انتهای تشک
راچلین می گوید که ریل اتصالات مناسب می تواند مفید باشد. با این حال، متخصصین مراقبت های بهداشتی و بیماران نیاز به ارزیابی اینکه آیا هر یک از موارد ضروری در هر مورد لازم است، ارزیابی شود. او می گوید: "علاوه بر انفجار، خطرات بالقوه دیگری نیز در ارتباط با استفاده از راه آهن رختکن وجود دارد، از جمله آسیب های جدی از سقوط زمانی که بیماران صعود بر روی ریل ها و داشتن بیماران احساس جدا یا غیر ضروری محدود می شوند."

پیشگیری از آتش سوزی
آتش خطر نادر ایمنی در ارتباط با تخت بیمارستانی موتوری است. Todd می گوید: "آتش سوزی عمدتا ناشی از کمبود نگهداری است." "به علت سیمهای فرسوده و تنگشده، موتورها بیش از حد گرم شده یا گرد و غبار یا مواد دیگر از بیمارستان به داخل پوشش موتور میچرخد".

او این مراحل را برای کاهش خطر حوادث آتش نشان می دهد:

سیم برق تخت را برای آسیب دیدن بازبینی کنید.
سیم برق تخت را به یک کابل فرمت یا یک نوار چند خروجی متصل نکنید.
طبقه زیر تخت را برای ایجاد گرد و غبار و آستر، که می تواند موتور را مسدود کند، بررسی کنید.
پانل کنترل تخت را برای نشان دادن آسیب هایی که مایعات در آن نشت می کنند بررسی کنید.
تجهیزات را برای نشانگرهای گرمای بیش از حد یا آسیب فیزیکی بررسی کنید.
لباس و لباس را از منابع قدرت دور نگه دارید.
استفاده از خانه
تامی گوید گزارش های کمی از وقایع ایمنی با تخت های بیمارستانی در خانه های خصوصی وجود دارد. او می گوید: "این ممکن است توسط مصرف کنندگان کم گزارش شود." "سیستم گزارش دهی این حوادث برای مراکز درمانی تأسیس شده است، اما مصرف کنندگان و بیماران خانه می توانند از طریق برنامه MedWatch، به حوادث دستگاه های پزشکی گزارش دهند."

او اضافه می کند که تخت های بیمارستانی که در خانه های بیمار استفاده می شوند معمولا دستگاه های تجویز می شوند. "آنها مجبور نیستند تجویز شوند، اما معمولا تخت معمولا برای اجاره یا خرید بسیار گران است و اکثر بیماران از طریق برنامه های بهداشتی به خانه می روند."

مهم است که بپرسیم که رختخواب رهنمودهایی را در دستورالعمل FDA برای کاهش خطر ریزش موها مطابقت می دهد. تاد می گوید: برخی از تخت های بیمارستان که در خانه استفاده می شود ممکن است نیاز به آموزش بیمار یا مراقب داشته باشند. "این بستگی به پیچیدگی تخت دارد."

نکات ایمنی
CDRH نکات ایمنی زیر را برای استفاده خانگی از تخت بیمارستان ارائه می دهد:

موتورها را، به ویژه برای گرد و غبار و آوار، بررسی کنید.
اطمینان حاصل کنید که هر جزء - قاب بستر، تشک، ریل، و هر گونه لوازم جانبی اضافه شده به درستی با هم مطابقت دارد. اطمینان حاصل کنید که تشک برای قالب بستر مناسب است، بنابراین فاصله های نا امن وجود ندارد. اگر یک باز را ببینید می توانید یک متخصص مراقبت های بهداشتی بشناسید یا از سازنده تماس بگیرید.
در صورت شک و تردید، با سازنده قاب بستر مشورت کنید تا تعیین کنید که یک جزء یا لوازم جانبی با قاب بستر شما سازگار باشد.
ریل را با احتیاط استفاده کنید. بیماران نباید سعی کنند در اطراف یا بیش از ریل صعود کنند تا از رختخواب بیرون بیایند.
تخت بیمارستان چیست؟
تاد می گوید که تعریف استاندارد برای تخت بیمارستان وجود ندارد، واقعیت این است که مصرف کنندگان برای خرید چنین تخت باید از آن آگاهی داشته باشند.

او می گوید: "یک تخت هنگامی که از شرایط لازم برای استفاده از یک دستگاه پزشکی برخوردار می شود، تخت بیمارستان می شود."

CDRH یک وسیله پزشکی را به عنوان «ابزار، دستگاه، دستگاه، دستگاه، مونتاژ، ایمپلنت، واکنش in vitro یا دیگر موارد مشابه که برای استفاده در تشخیص بیماری یا سایر شرایط، و یا در درمان، کاهش، درمان، یا پیشگیری از بیماری. "

Todd می گوید: "تخت هایی که در فروشگاه های خرده فروشی فروخته می شوند که تعریف دستگاه های پزشکی را تحت قانون تعریف نمی کنند، اما ممکن است برخی از خصوصیات یک تخت بیمارستان را داشته باشند." "این تخت ممکن است ویژگی هایی از قبیل مکانیسم های تنظیم ارتفاع یا موقعیت های قابل تنظیم برای پشت و زانو داشته باشد یا با ریل های ضربه محکم و ناگهانی نصب شود، اما FDA آنها را تنظیم نمی کند."

او می گوید که چنین تخت هایی تحت مجوز کمیسیون ایمنی مصرف کننده ایالات متحده قرار دارد. "اگر این تخت ها با هر نوع راه آهن مورد استفاده قرار گیرند، مصرف کنندگان باید به توصیه های ایمنی مشابه برای تخت بیمارستان ها

ترجمه شده : ایمنی تخت بیمارستان

تخت بیمارستان - خرید تخت بیمارستان-فروش تخت بیمارستان-زخم بستر-تشک بیمارستان

جدیدترین مطالب
ما را در جوامع مجازی دنبال کنید!

محصولات ویژه