محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

041-34200650

خدمات مشتریان

خدمات مشتریان

گارانتی

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت‏ های شرکت ساتراپ طب مد بوده است و در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد، با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی این سازمان خدماتی تحت عنوان گارانتی را در چارچوب ضوابط خدمات پس از فروش اداره کل تجهیزات پزشکی در نظر گرفته است به طوری که کلیه محصولات شرکت ساتراپ طب مد دارای یک سال گارانتی از زمان نصب و راه اندازی خواهند بود. به همین منظور این سازمان اقدام به تهیه کارت گارانتی نموده است که به همراه مدارک و مستندات محصول هنگام خرید به مشتریان تحویل داده می شود.
جهت برخورداری از این خدمات مشتریان محترم می توانند از طریق شماره تلفن 04134200650 و یا ارسال ایمیل از طریق قسمت تماس با ما – در وب سایت – با واحد خدمات پس از فروش تماس و درخواست خود را ثبت نمایند.

خدمات پس از فروش

ارائه خدمات به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری شرکت ساتراپ طب مد بوده و هست. بر همین اساس، سازمان خدماتی تحت عنوان خدمات پس از فروش را در چهارچوب ضوابط خدمات پس از فروش اداره کل تجهیزات پزشکی در نظر گرفته است به طوری که کلیه محصولات شرکت ساتراپ طب مد دارای 10 سال خدمات پس از فروش پس از اتمام مدت زمان گارانتی خواهند بود.

[profiler]
Memory usage: real: 18350080, emalloc: 18044864
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem